banner-2

GALERIA

Regulamin Pola

Regulamin Pola Golfowego:

 1. Na polu i driving range obowiązują reguły golfa (The Royal and Ancient Golf Club of St. Andrews) i zasady etykiety golfa
 2. Każda gra na polu, jak również korzystanie z "driving range" i obszarów treningowych muszą być zgłoszone w recepcji klubu.
 3. Członkowie klubu rejestrują grę za okazaniem karty członkowskiej. Osoby spoza klubu rejestrują grę po dokonaniu odpowiedniej opłaty i otrzymują dokument opłaty za pole.
 4. Korzystanie z chipping area i puttowania na greenach pola wyłącznie po opłaceniu green fee (opłata dzienna, sezonowa, okresowa).
 5. Prawo do gry na polu mają osoby, które zapoznały się z regulaminem pola i zasadami bezpieczeństwa na polu. Osoby, które grają po raz pierwszy na polu golfowym muszą przejść stosowne przeszkolenie u instruktora (osoba taka jest do dyspozycji grających po telefonicznym umówieniu się na spotkanie).
 6. Dzieci i młodzież poniżej 15 roku życia mogą przebywać na polu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej lub za pozwoleniem właściciela pola.
 7. Zabieranie z pola treningowego (driving range) specjalnie oznaczonych piłek treningowych (tzw. Piłek rangeowych) jak również gra nimi na chipping area i na polu jest niedozwolona.
 8. Gra na polu osoby bez ważnej opłaty za pole (green fee) powoduje skasowanie podwójnej opłaty. Do kontroli upoważnieni są pracownicy pola i trenerzy.
 9. Niedopuszczalny jest wstęp na pole w ciężkich butach z protektorem i butach na obcasach.
 10. Przed uderzeniem piłki lub wykonaniem zamachu próbnego grający powinien upewnić się, że nikt nie stoi w pobliżu, eliminując tym samym niebezpieczeństwo uderzenia kogoś kijem lub piłką.
 11. Nie należy grać zanim zawodnicy idący przed nami nie zejdą na odległość gwarantującą im bezpieczeństwo.

  Pamiętaj golf jest grą, a pole golfowe, club house i parking obszarem szczególnej uprzejmości, niedopuszczalne jest używanie wulgarnego języka i komentowania gry innych.

  cofnij

AKTUALNOŚCI

BKG GOLF CUP 2017 - II TURNIEJ

W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy...

czytaj dalej ...

UWAGA - TURNIEJ CHARYTATYWNY !!!

zapraszamy wszystkich golfistów 7 maja w godz 10-14:00 ...

czytaj dalej ...

zobacz wszystkie